به دلیل نوسانات قیمت ارز،برای استعلام قیمت به روز محصولات با شماره‌ی 77527562 تماس بگیرید | برای ثبت سفارش از تاریخ 18 فروردین اقدام نمایید.

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی یکی از طرح‌های محبوب پوستر دیواری است. محصولاتی که در زیر مشاهده میکنید در اندازه‌ی دلخواه شما چاپ میگردد.
نحوه اندازه گیری پوستر دیواری سه بعدی: عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید و در محاسبه گر محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی اعلام گردد.
( اگر قادر به اندازه گیری نیستید با ما تماس بگیرید تا  کار اندازه‌گیری پوستر دیواری توسط همکاران ما انجام شود. )

قیمت پوستر سه بعدی‌هایی که در زیر مشاهده میکنید به متر مربع هستند!
در مورد پوستر دیواری سه بعدی نیاز به پشتیبانی دارید؟ با شماره‌ی 02177527562  تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش محصول پوستر دیواری سه بعدی به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد!

شما می‌توانید تمامی مدل‌های پوستر دیواری را به صورت فایل PDF دانلود و مشاهده نمایید.

دانلود PDF پوستر دیواری برند Review    |    دانلود PDF پوستر دیواری سری B

نمایش:
مرتب کردن براساس:

خرید پوستر دیواری سه بعدی

شما در این صفحه می‌توانید تمامی پوستر دیواری‌‌های سه بعدی را مشاهده کنید، پوستر دیواری سه بعدی از محبوبیت زیادی در ایران برخوردار است، پوستر دیواری سه بعدی باعث می‌شود که فضای منزل شما بزرگتر نشان بدهد، تمامی پوستر دیواری‌هایی که در فروشگاه ماهون به فروش می‌رسد، قابل شسشو می‌باشند و از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند. چنانچه قصد خرید پوستر دیواری سه بعدی را دارید شما می‌توانید به سه روش آنلاین، حضوری و تلفنی با شماره‌ی 02177527562 سفارش خود را به ثبت برسانید!

خرید اینترنتی پوستر دیواری سه بعدی: برای خرید آنلاین پوستر دیواری سه بعدی، در ابتدا متراژ مورد نظر خود را وارد کرده و سپس سفارش خود را به سرانجام برسانید! 

نکته: به دلیل نوسنات قیمت ارز، قبل از ثبت سفارش، با فروشگاه تماس بگیرید و از به روز بودن قیمت پوستر دیواری مطمئن شوید.چنانچه نیاز به راهنمایی دارید، با فروشگاه ماهون تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

آماده سازی پوستر دیواری سه بعدی

بعد از اینکه شما طرح مورد نظر خود را انتخاب کردید، همکاران ما با شما برای برش طرح مورد نظر برای دیوار مورد نظر شما هماهنگی لازم را انجام خواند داد سپس طرح شما به چاپ می‌رسد و به آدرس شما ارسال خواهد شد، سپس کارشناسان ما برای ارسال نصاب با شما هماهنگی لازم را انجام خواهند داد! 

پوستر دیواری سه بعدی توسط چسب مخصوصی که نصابان به همراه دارد به دیوار چسبیده خواهند شد و اگر زمانی تصمیم گرفتید که دکوراسیون منزل را از جمله پوستر دیواری تغییر دهید، پوستر دیواری به راحتی از دیوار جدا می‌شود.

قیمت پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی بر حسب متر مربع محاسبه می‌شود، تمامی پوستر دیواری هایی که در فروشگاه ماهون به فروش می‌رسند توسط دستگا‌ه‌های پیشرفته به چاپ می‌رسند و به یک قیمت واحد به فروش می‌رسد، لازم به ذکر است که جنس پوستر دیواری سه بعدی هیچ تفاوتی با سایر پوستر دیواری‌های دیگر ندارد، فقط طرح این پوستر‌ها دارای عمق است.