به دلیل نوسانات قیمت ارز،برای استعلام قیمت به روز محصولات با شماره‌ی 77527562 تماس بگیرید | برای ثبت سفارش از تاریخ 18 فروردین اقدام نمایید.

کاور رادیاتور و روشوفاژی


کاور رادیاتور یا روشوفاژی محصولی دکوراتیو است که از طرفی رادیاتور و شوفاژها را پوشانده و از سویی جلوه‌ی بهتری به منزل می‌دهد. از جمله کاربردهای متفاوت دیگر این محصول، علاوه بر ایجاد نمایی مدرن، جلوگیری از تماس مستقیم و سوختن کودکان و کاهش صدای رادیاتور است. روشوفاژی هایی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید در طرح‌ها و پنل‌های مختلفی ساخته شده‌اند که شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون و سلیقه‌ی شخصی خود هر یک این محصولات را انتخاب کنید.

نیاز به پشتیبانی دارید؟ با شماره‌ی 09213012168  تماس بگیرید.

امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین و تلفنی برای شما عزیزان وجود دارد!
درحال حاضر، خرید و ثبت سفارش به صورت حضوری وجود ندارد.

  • اندازه‌ی کاور رادیاتور‌ها: کاور رادیاتور‌ها در سایز‌های 90، 110 و 140 موجود‌اند که برای راحتی شما در نام هر یک از محصولات سایز کاور نیز قید شده است. 
    امکان ساخت کاور رادیاتور در اندازه‌ی سفارشی برای شما عزیزان وجود دارد.
  • مرکز فروش کاور رادیاتور در تهران و شهرستان: کاور رادیاتور در فروشگاه ماهون به صورت کلی و جزئی به فروش می‌رسد. علاوه بر این، ماهون از سراسر کشور نمایندگی فروش کاور رادیاتور می‌پذیرد. لذا همکاران محترم در شهرستان‌ها می‌توانند برای دریافت نمایندگی فروش این محصول با ما در ارتباط باشند. برای این منظور می‌توانید با شماره‌ی  09213012168 تماس بگیرید.
  • ارسال محصول: بعد از سفارش و ثبت محصول، کالا طی 3 الی 14 روز کاری برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.

نمایش:
مرتب کردن براساس: